Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Żory

Żory Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Żory 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Żory Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Żory Dodaj baner na strony

Operator maszyny czyszczącej z orzeczeniem o niepełnosprawności Żory ETAT

Żory Sprzątanie,czyszczenie

Aktualnie poszukujemy operatora maszyny czyszczącej z orzeczeniem o niepełnosprawności w Żorach. Mile widziana osoba z orzeczeniem o stopniu umiarkowanym.

mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących.

Zakres obowiązków:

maszynowe mycie hali i magazynów

Oferujemy:

umowę o pracę
pracę od godziny 6.00
Pakiet socjalny
możliwość dofinansowania do zakupu leków, rehabilitacji, dofinansowania wypoczynku
dodatkowe ubezpieczenie na życie na bardzo preferencyjnych warunkach
przeszkolenie i środki do pracy
wsparcie działu HR i doświadczonej kadry kierowniczej
pracę w stabilnej firmie

Mile widziana osoba komunikatywna o miłej aparycji.

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia w Żorach. Zgłoś się do nas:

KONTAKT: 723 700 420