Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Żory

Żory Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Żory 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Żory Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Żory Dodaj baner na strony

Pracownik produkcji, sortowacz -> 3 zmiany od zaraz

Żory Produkcja,przemysł

Szukasz dodatkowej, prostej pracy? Masz aktualną książeczkę sanepidowską? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w miłej atmosferze? A może szukasz pierwszej pracy?

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy:)

Wiodący producent przypraw i przetworów poszukuje osób na stanowisko: Sortowacz

Oferujemy:

  •      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w całości odprowadzanymi składkami ZUS

  •      pracę w systemie III zmianowym (6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00, 22:00 - 6:00)

  •      atrakcyjna stawka godzinowa 19,20 zł brutto za godzinę pracy,

  •      rozpoczęcie pracy 2 listopada

  •      dobrą atmosferę pracy,

  •      pakiet Randstad Plus, karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin i restauracji

Zadania:

  • sortowanie warzyw

  • ocena jakości produktu

  • odrzucanie wybrakowanych produktów

  • praca zgodna z wymaganiami norm jakości

Oczekujemy:

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)-wymóg konieczny

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

  • motywacji i chęci do pracy

  • nie wymagamy doświadczenie zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47