Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Żory

Żory Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Żory 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Żory Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Żory Dodaj baner na strony

Praca na produkcji na 3 zmiany - Żory od zaraz

Żory Produkcja,przemysł

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie? Jeśli poszukujesz pracy na trzy zmiany w Żorach -wyślij nam swoje CV lub napisz SMS o treści ŻORY na numer 661 302 959 - skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową(opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),

  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym,

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy,

  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,

  • prywatna opieka medyczna

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne

  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach

  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania:

  • manualne prace montażowe,

  • obsługa maszyn,

  • kontrola jakości gotowych części,

oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • zdolności manualnych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47