Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Żory

Żory Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Żory 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Żory Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Żory Dodaj baner na strony

Pakowanie mięsa drobiowego -Rosmalen od zaraz

Żory Inne

Praca w Holandii z dużą ilością godzin.

Tygodniowe wypłaty

Pakowanie i sortowanie elementów mięsa drobiowego- bez stawki wiekowej!

Oferta bez kwarantanny!

Oferujemy:

• Legalną pracę za granicą

• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

• Dyspozycyjność

• Zaangażowanie

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!

Praca dla każdego

Zakres obowiązków:

-sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego

- pakowanie gotowych produktów mięsnych

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas, lub wyślij sms z dopiskiem ”drób” oddzwonię !

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Rekruter Izabela

tel: +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Szukasz innej pracy ?

Zadzwoń do Dominiki

+48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00